Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals

  • 55 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals Κάννες βρίσκεται μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το Le Suquet και το Μουσείο Castre και προσφέρει θέα στον κήπο. Το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει βεράντα, χώρο καθιστικού και σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Απολαύστε τον χρόνο σας στη βεράντα.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με φρυγανιέρα.

Ναός Αρχαγγέλου Μιχαήλ απέχει περίπου 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα 55 τ.μ., ενώ το Νησί της Αγίας Μαργαρίτας βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Η Λα Κρουαζέτ απέχει 17 λεπτά με τα πόδια από το Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals. Ο σταθμός λεωφορείων Plage du Midi βρίσκεται σε απόσταση μόνο 550 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals Κάννες
140M2 Terrasse Avec Vue, 3 Chambres, Centre-Ville
Τιμή μόνο για κινητά

140M2 Terrasse Avec Vue, 3 Chambres, Centre-Ville

9.7
Εξαιρετικό 3 σχόλια
42 μ από το κατάλυμα
USD 670 USD 603
ανά νύχτα
Studio Moderne Avec Terrasse
Τιμή μόνο για κινητά

Studio Moderne Avec Terrasse

10
Εξαιρετικό 2 σχόλια
70 μ από το κατάλυμα
Rare ! Stylish Duplex In The Heart Of Downtown Cannes
Τιμή μόνο για κινητά

Rare ! Stylish Duplex In The Heart Of Downtown Cannes

70 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    27 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals;
      Το Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals βρίσκεται κοντά σε Marché provençal Forville.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals περιλαμβάνουν Μουσείο Πικάσο, Rue Meynadier καθώς και Κάστρο Château de la Napoule.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals;
      Η τιμή κράτησης στο το Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals θα είναι 603€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν La Pizza Cresci και Auberge Provençale da Bouttau και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 55 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    27 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cozy Apartment 5 Min Croisette Palais Festivals Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο